انرژی درمانی با عث تعادل روحی و ذهنی میشود

با این همه جای سؤال است که چرا بهرغم این همه اشکال و سؤال در فکر و عمل این جریان فکری، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بدون توجه علمی و حساسیتهای خاص، برخی از کتابهای منسوب به این جریان با مجوز چاپ میشوند و علاوه بر کتابهای این جریان کتابهای اوشو و پائولو کوئیلو در کتابخانههای کشور همچنان موجودند. روند درمان تا آنجا پیش می رود که فرد در تمامی سطوح و یا در برخی بیماران در اکثر سطوح بهبودی پیدا کند . و نمی تواند مستقل از محیط خود شود و فرد همچنان وابسته باقی می ماند. لمس شفابخش از لمس ملایم بدن استفاده می کند تا بتواند زمینه های انرژی خود را بهبود بخشد. کسب انرژی حیات از طریق چاکراها میتواند طیف وسیعی از ناراحتی های روحی و روانی و جسمی تان را در مرحله اول بهبود ببخشد و پس از آن رشد و ترقی در مسیر تعالی را برایتان به ارمغان آورد .

سایکیک هیلینگ ( درمان روانی) نام سنتی برای دستکاری میدان بیو انرژتیک ( انرژی- زیستی) اطراف بدن بیمار جهت درمان می باشد. این اثبات برای تعیین علائم ناشی از روش های درمانی طراحی شده است ، بنابراین می توان این علائم را در تاریخچه بیمار جستجو کرد و اطمینان داد که درمان صحیح انتخاب شده است. حتی نکاتی که به ظاهر ، به بیماری اصلی او ارتباطی ندارد و همچنین سایر قسمتهای بدن و مسائل روحی و احساسی(مثلن در مورد وضعیت خوابها و رویاهای فرد و یا تغذیه و اضطرابها ، دوران کودکی ، سابقه جراحی و … پرسشهایی صورت می گیرد .)سپس در صورت نیاز از آزمایش و سونوگرافی و… در طب هومیوپاتی ، فرد بیمار همکار و همراه پزشک بوده و همکاری مسئولانه و درست او با پزشک است که زمینه درمان را فراهم می آورد . همچنین طبق تحقیقات انجام شده مشخص شده که سوزن گذاری هایی که در طی طب سوزنی انجام می گردد سیستم های عصبی موجود در عضلات و همچنین مغز و نخاع را تحت تأثیر قرار داده و تاثیرات مثبتی در روند فعالیت آنها ایجاد می نماید. در طب هومیوپاتی آنچه که باعث درمان بیماری میشود ، عملکرد سیستم ایمنی فرد است و مصرف دارو بوسیله ” قانون مشابهت ” باعث تحریک سیستم ایمنی شده و با فعالتر شدن آن ، جسم و روان به سمت شفای بیماری حرکت میکند.

هرچه دچار اختلال می شود این فرد به پزشک نگاه می کند، چه اینکه درد فیزیکی واقعی یا استرس عاطفی باشد. انرژی درمانی تنها میتواند بیماریها یا مشكلات افراد را برطرف كند و قادر به ایجاد مشكل یا گرفتاری برای افراد نمیباشد. زمان آن رسیده است كه كمی منصفانه با این قضیه برخورد كنیم تا خدای نكرده مدیون حرف ها و عملكردمان نباشیم و به بیماران و جامعه علمی و علم طب و علم انرژی ظلم نكرده باشیم كه جبران آن خیلی مشكل است. متغیر خواهد بود و نمی توان زمان ثابت یا عدد مشخصی را برای همه مراجعه کنندگان اعلام نمود. آیا سر و صدا یا موسیقی شما را ناراحت می کند؟ حتی برای افزایش تمرکز انرژی به قسمت های خاص بدن می توان هرم های فلزی را بر سر گذاشت، اما معمولاً در این روش توصیه میشود هرم را روی مچ دست چپ قرار دهید تا تمرکز انرژی به طور مناسبی صورت گیرد !

انرژی افکار، بسادگی بر این تمرکز انرژی که بدن شما را ساختار بخشیده، اثر می گذارد. مهم نیست که چه بخشی از بدن تحت تاثیر قرار می گیرد، در نهایت بیمار است که باید سرنخ های حیاتی را ارائه دهد. همانطوریکه “افلاطون” می گوید(اگر خواستار شفای جسم هستید باید نخست ذهن را شفا بخشید)افکار مثبت یا منفی در صورت تجمیع تاثیرات چندین برابری را اعمال میکنند . این کار را باید تا وقتی تغییرات ادامه دارد تکرار کرد. عملانرژيدهي را تا درخشان و سالم شدن نواحي معيوب، تا زماني كه احساس ميكنيد آننواحي به اندازه كافي انرژي گرفتهاند، ادامه دهيد. و گفت: در طول سفرهایم با فروشندگانی از سرتاسر جهان ملاقات می کنم و کریستال هایم را از فروشندگانی که به آنها اعتماد دارم تهیه می کنم. جالب اینجاست که فون بروک سرپرست دانشجویان سال اول پزشکی بود که در میان آنها فروید، بنیانگذار روانکاوی، قرار داشت. جالب است بدانید که سلامت بدن انسان نیز تا حد زیادی به انرژیهای درون او وابسته است. این به این دلیل است که بدن می تواند بیماری و بیماری را در تعداد زیادی از روش ها نشان دهد، هر کدام نشان دهنده تلاش برای بهبود است. به طورکلی آب به هر کجای بدن که برسد شفا دهنده است.

دیدگاهتان را بنویسید