انرژی درمانی چیست و چطور باید آن را انجام دهیم؟

به یه روز سرد زمستونی فکر کنید! به همین دلیل هر یک عدد تخم مرغ حدود ۳۰ درصد از پروتئین مورد نیاز بدن شما در طول روز را تامین میکند. آنها معمولاً با رنگ قرمز یا طلایی همراه هستند، اگرچه سایه و تابش آنها بسته به نوع انرژی ممکن است متفاوت باشد. تعداد زیادی چاکرا در بدن وجود دارد از هفت عدد معروف که ما هنگام مطالعه ریکی روی آنها تمرکز می کنیم شامل چاکراهای متعدد در دست و پا است. آمتیست با ایجاد آرامش و متعادل سازی انرژی های ذهنی در ارتباط است و در فرهنگ هندو با ایجاد تعادل، در چاکرای ابرو یا چشم سوم ارتباط دارد و به ما امکان می دهد در دنیای درونی خود خلاقیت و شادی بیشتری داشته باشیم. دست چاکرا اجازه می دهد تا انرژی شفابخش، در داخل و خارج از بدن جریان یابد و با عمل انرژی دادن و دریافت آن همراه باشد.

دستگاههای تحریک مغناطیسی عمقی مغز (dTMS) از یک سیم پیچی اچ مانند بزرگتر استفاده میکنند که اجازه میدهد انرژی مغناطیسی به عمق بیشتری در مغز، تا بیش از 1.6 اینچ زیر جمجمه، نفوذ کند. چاکراها توانایی باز و بسته شدن دارند، که اجازه می دهد انرژی بیرونی و درونی جریان یابد. روش ریکی به عنوان انرژی درمانی رویکردی روحانی دارد و تقریبا به “خرد خدا” یا “حکمت قدرت بالاتر” ترجمه می شود، هرچند کاملا مبتنی بر مذهب نیست. این روش هرچند با سوزن انجام می شود، اما فرایند تقریبا بی درد و اغلب آرامش بخش است. هرچند اثرات آرام سازی این روش ممکن است زودگذر باشد، اما تاثیرات درونی ناشناخته آن می تواند در بلند مدت ظاهر شود. علاوه بر این، موقعیت های چاکرای دست یا مادرا می تواند به تعادل چاکراهای اصلی بدن کمک کند. دستورالعمل استفاده از این فایل های صوتی به طور کامل در همین صفحه بیان شده است و به هنگام خرید فایل نیز دستورالعمل صوتی و pdf نیز به همراه لینک محصول برای شما ارسال خواهد شد.

چاکراهای موجود در دست ، ابزارهای قدرتمندی برای ادراک و بهبودی هستند و با کمی آگاهی و تمرین ، قدرت دستیابی آنها آسان است. چاکراهای دست دقیقا کجا هستند؟ نکته مهم اینکه چاکراهای دست بسته شده می توانند از بهبودی خود جلوگیری کنند. با اینحال میادین متمرکزی از انرژی وجود دارند که آنچه شما به عنوان اشیا مادی مشاهده و درک می کنید را ساختار می بخشند. از این روش به منظور پاکسازی بدن از سموم، تقویت سیستم ایمنی بدن، تعادل انرژی و افزایش گردش خون استفاده می شود. ضربان قلب و فشار خون نيز در برابر بعضي از انواع موسيقي كه گوش ميكنيم پاسخ ميدهند. ۱۱- آیا گوش دادن به فایل های سابلیمینال خطر و یا ضرری ندارد؟ پیشینه رفلکسولوژی به روش های چین باز می گردد که بر روی تعادل جریان چی تمرکز می کردند و در این روش ترتیب خاصی رعایت می شود بدین صورت که در ابتدا دست ها، سپس گوش ها و در نهایت پاها ماساژ داده می شوند. رفلکسولوژی انرژی را از طریق تحریک و آرامش عضلات آزاد می کند. مکمل های آهنبه صورت قرص یا کپسول در داروخانه های سراسر کشور موجود می باشد.

متاسفانه امروزه در کشور عزیزمان شاهد هستیم تعبیرها و تفاسیر مختلفی در مورد خواص شگفت انگیز و درمانی سنگ ها و گوهرها وجود دارد. اما از سال 1997میلادی، SELF اقدام به اجرای پروژه های خورشیدی خودمحور در 11 کشور مختلف از قاره های آسیا، آفریقا و آمریکای جنوبی کرد. این مقاله در اصل به چاکراهای دستی، و چگونگی حفظ انرژی آنها تمیز و سالم می پردازد. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران آنلاین طب سنتی پذیرش ۲۴ در ارتباط باشید. «من شاغلم و حضوری نمیتوانم آموزش دهم.» این را سپیده – زنی مجرد و ساکن تهران – میگوید که زمانی که کارش را شروع کرد برای هر فال ۱۰ هزار تومان دریافت میکرد ولی حالا طوری شده که از فالگیری بیشتر از کارمندی درآمد دارد. چاکراهای دستی بسیار مهم هستند، زیرا آنها همان چیزی هستند که ما در عمل ریکی از آنها استفاده می کنیم. در نتیجه می تواند جریان انرژی شفابخشی را مسدود کند و کار ما را بی اثر جلوه دهد.

دیدگاهتان را بنویسید